loader

Ми рухаємося далі...

Aug
03

Привіт, друзі!

Хочу познайомити вас із Джовані Верга і Розанною Люп’єрі. Саме смерть Марії Летіції Верга (дочка Джовані) народила Мрію зробити щось краще, зробити щось більше для інших діток, хворих на рак крові. І так, 40 років тому, почав існувати Комітет Марії Летіції Верги. Який і збудував клініку Центр Марії Летіції Верги, де наш Тімошка лікувався.

Сьогодні ми зустрілися, щоб попрощатися, бо ми рухаємося далі, за океан.
Розанна розповідала і свою історію. Її син Лука проходив лікування в далекі 70-80ті роки. Вона розповідала про стан медицини та сервісу. І коли її Лука пішов на Небо, Розанна була однією з перших, хто долучився до праці в Комітеті Марії Летіції Верга. Саме бажання щось кардинально змінити рухало батьками, – і вони це зробили!

Вони – приклад і натхнення для мене, для нас. Вони довели на практиці, що з Божою допомогою – це реально. Що систему можна змінити. Що діткам можна зменшити страждання.
Словом, ми домовилися, що на відкриття Клініки «Усмішка Тимоші» вони неодмінно прилетять. Бо вони – наша «мама», а ми – їх «дитина». 🥰

До зустрічі, дорогі Джовані і Розанна! Дякую за все! Від усіх українських сімей, велике спасибі! ❤️

Саме через співпрацю з італійською клінікою нам відкриваються двері в найбільший у світі Фонд святого Юди (по боротьбі з дитячим раком), що в США.

Бог не перестає мене дивувати… ❤️

Siehe auch

Італійські Церкви відкривають двері

Італійські Євангельські Церкви радо відкрили свої двері для «Усмішки Тимоші». Моя звична презентація стала дещо іншою. Бо доля Проєкту…

Mehr erfahren
Die erste Hochzeit für Timosha's Smile

Hier ist sie – die erste Hochzeit für Timosha’s Smile. Das sind unsere neuen italienischen Freunde Barbara und Alessandro….

Mehr erfahren
Una meravigliosa storia dell'evacuazione di una famiglia da Vinnytsia

Ciao cari! Ho promesso che vi avrei presentato le storie delle famiglie che abbiamo aiutato a raggiungere l’Italia per…

Mehr erfahren
Betrachten Alle Nachrichten

Wir sind auf Instagram

Folgen Sie unseren Neuigkeiten auf Instagram

Mehr erfahren
beim Instagram